Niklas Affolter (TU Berlin)
Leonardo Alese (TU Graz)
Stefano Almi (TU München)
Annika Bach (TU München)
Rufat Badal (TU München)
Ulrich Bauer (TU München)
Alexander Bobenko (TU Berlin)
Folkmar Bornemann (TU München)
Cédric Boutillier (Sorbonne U)
Ulrike Bücking (TU Berlin)
Albert Chern (TU Berlin)
Marco Cicalese (TU München)
Rhoslyn Coles (TU Berlin)
Herbert Edelsbrunner (IST Austria)
Marvin Eisenberger (TU München)
Maximilian Engel (TU München)
Ekaterina Eremenko (TU Berlin)
Myfanwy Evans (TU Berlin)
Moritz Firsching (FU Berlin)
Benedikt Fluhr (TU München)
Massimo Fornasier (TU München)
Gero Friesecke (TU München)
Olga Graf (TU München)
Felix Günther (TU Berlin)
Anna Maria Hartkopf (FU Berlin)
Joel Hass (UC Davies)
Tim Hoffmann (TU München)
Hermen Jan Hupkes (U Leiden)
Pia Janik (TU Berlin)
Michael Joswig (TU Berlin)
Oliver Junge (TU München)
Daniel Karrasch (TU München)
Felix Knöppel (TU Berlin)
Benedikt Kolbe (TU Berlin)
Hana Kourimska (TU Berlin)
Felix Krahmer (TU München)
Michael Kraus (IPP MPG)
Max Krause (TU Berlin)
Sara Krause-Solberg (TU München)
Christian Kühn (TU München)
Jean-Philippe Labbé (FU Berlin)
Carsten Lange (TU München)
Fabian Lenzen (TU München)
Robert Loewe (TU Berlin)
Martin Lotz (U Manchester)
Feng Luo (Rutgers U)
Frank Lutz (TU Berlin)
Carl R. Lutz (TU Berlin)
Elizabeth Mansfield (U Kent)
Daniel Matthes (TU München)
Aaron Montag (TU München)
Christian Müller (TU Wien)
Klara Mundilova (TU Wien)
Katharina Ölsböck (IST Austria)
Marcel Padilla (TU Berlin)
Matteo Petrera (TU Berlin)
Ulrich Pinkall (TU Berlin)
Simon Plazotta (TU München)
Konrad Polthier (FU Berlin)
Alexander Preis (TU Berlin)
Mones Raslan (TU Berlin)
Abhishek Rathod (TU München)
Isabella Retter (TU Berlin)
Thilo Rörig (TU Berlin)
Günter Rote (FU Berlin)
Andrew O’Shea Sageman-Furnas (TU Berlin)
Raman Sanyal (Goethe U Frankfurt)
Christodoulos Savva (TU Berlin)
Peter Schröder (Caltech)
Christoph Seidel (TU Berlin)
Martin Skrodzki (FU Berlin)
Benjamin Söllner (TU München)
Boris Springborn (TU Berlin)
Michael Strobel (TU München)
John Sullivan (TU Berlin)
Yuri Suris (TU Berlin)
Jan Techter (TU Berlin)
Jonas Tervooren (TU Berlin)
Arseniy Tsipenyuk (TU München)
Mats Vermeeren (TU Berlin)
Uli Wagner (IST Austria)
Georg Wechslberger (TU München)
Zi Ye (TU München)
Michele Zadra (U Kent)
René Zander (TU Berlin)
Günter Ziegler (FU Berlin)
Eric Zimmermann (FU Berlin)